+38 073 516 22 11+38 097 516 22 11замовити дзвінок
mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

architect

Будівництво та архітектура

Ми працевлаштовуємо на посади

Архітектор

Бригадир

Будівельник

Дизайнер

Електрик

Паркетник

Зварювальник

Майстер

Маляр

Механік

Монтажник

Муляр

Плиточник

Покрівельник

Столяр

Тесляр

Штукатур

Інженер

Будівельник – одна з найстаріших професій, яка існує з часів первісних громад, коли людина почала зводити дах над головою аби захистити себе від стихійного лиха, пекучого сонця і пронизливого вітру. Зі зростанням ролі міст в розвитку сучасного суспільства будівельні професії набули ще більшого значення. Будівельники не просто зводять нові заводи, будинки і міста, вони забезпечують процвітання світового співтовариства.

Особливості будівельних професій

Справжній спеціаліст будівельної сфери має розбиратись в сучасних технологіях та матеріалах, котрі використовуються в будівництві, і вміти застосовувати свої знання на практиці. Йому також необхідно знати правила будівельних робіт, техніку безпеки, особливості використання тих чи інших інструментів та обладнання.

Спеціалісти, котрі працюють у складі великих бригад, зазвичай спеціалізуються на якомусь конкретному виді діяльності. Однак при цьому вони повинні уявляти в загальних рисах і те, чим займаються інші члени бригади. Будівельники у складі невеликих бригад, що займаються, наприклад, зведенням котеджів або ремонтом квартир, мають добре розбиратись в зразу декількох видах робіт. 

Професія будівельника масова і затребувана. Люди, котрі володіють нею, користуються стабільним попитом на ринку праці. Їх робота гідно оплачується, і до того ж завжди є перспективи розвитку: при бажанні і відповідному старанні будівельник може дорости до бригадира, виконроба або ж організувати приватну фірму, яка буде надавати будівельні послуги.

Працевлаштування будівельників в Польщі

На жаль світова економічна криза 2008 року не на жарт вдарила по українському будівельному ринку. Об’єми будівництва в нашій країні зменшились приблизно на 75%. Особливо постраждав сектор промислового будівництва. Тому не дивно, що все більше наших співвітчизників змушені звертати уваги на можливість працевлаштування в сусідній Польщі, де ринок будівельних послуг навпаки відроджується і набирає все більших оборотів. При цьому польські компанії шукають не тільки будівельників робочих спеціальностей, а й архітекторів, інженерів, керівників будівельних проектів тощо.

Але що робити, якщо людина не знає польської мови? Де шукати вакансії, і чи є якісь гарантії, що польський роботодавець не виявиться шахраєм? Як захистити себе від можливого обману? Компанія „Upper Job” пропонує українським будівельникам послуги по легальному працевлаштуванню в Польщі.

Ми беремо на себе підбір відповідної вакансії для вас, оформлюємо запрошення від роботодавця, допомагаємо в отриманні візи. І навіть після влаштування на роботу ми не забуваємо про своїх клієнтів і завжди готові прийти на допомогу у разі необхідності.

Які документи потрібно мати щоб отримати роботу за кордоном?

Якщо у Вас є віза:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Фото актуальної робочої візи в Польщу.

3. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо візи немає:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо потрібно, наші менеджери допоможуть Вам скласти резюме.

Цікавлять ще вакансії? Відправ резюме і ми підберемо вакансію для Вас

Платимо за кожну рекомендацію особи до роботи
Коли рекомендована особа працюватиме 30 днів в Польщі

+380735162211

+380975162211

+380955162211

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Львів, пл. Святого Теодора, 10

Напишіть нам та отримайте безкоштовну консультацію
send arrow
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я
Будь-ласка, введіть Ваш номер телефону