+38 073 516 22 11+38 097 516 22 11замовити дзвінок
mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

inshi

Інші

Ми працевлаштовуємо на посади

Бухгалтер

Економіст

Касир

Лаборант

Лікар

Медсестра

Санітарка

Фармацевт

Вихователь

Переекладач

Соціальний працівник

Листоноша

В сучасному світі нараховується близько 40 000 різноманітних професій. Приблизно 500 з них кожного року щезають і орієнтовно стільки ж з’являється нових. Термін „професія” використовують для позначення типу трудової діяльності, котрий потребує певної підготовки і виступає джерелом існування для людини. Окрім того, професія – це ще й набір знань, умінь, особистих якостей, потрібних для того, щоб успішно займатись свою справою і отримувати винагороду за свій труд.

Види професій та вимоги до їх представників

В загальному всі професії можна поділити на технічні та гуманітарні, а в рамках цих двох об’ємних груп існує ще величезна кількість підгруп, що обумовлює можливість доволі широкого вибору для сучасної людини.

В постіндустріальному суспільстві надзвичайно затребувані економічні професії. Економіка любить точність і визначеність. Однак справжньому професіоналу лише цих якостей замало. Він має вміти прогнозувати, позиціонувати та аналізувати. Ринкові процеси підпорядковуються різним економічним законам, тому для досягнення успіху в тій чи іншій справі потрібно добре розбиратись в абсолютно всіх економічних науках.

Не втрачають своєї актуальності і медичні професії. Лікарі, медичні сестри, лаборанти, фармацевти мають мати добрі знання з хімії, фізики, біології і навіть інженерії. Але головне, що їм потрібно, це висока сконцентрованість і психічна витримка, адже рівень відповідальності в цій сфері просто зашкалює.

Існує велика кількість інших підгруп професій: творчі, педагогічні, військові, юридичні тощо. Кожна з них вирізняється своїми особливостями та вимогами, ознайомившись з котрими, людина може вибрати той варіант, який буде приносити їй і задоволення, і гідну винагороду.

Працевлаштування в Польщі

На превеликий жаль, об’єктивні причини пониження рівня життя в Україні, включаючи девальвацію гривні, підвищення рівня безробіття і проведення бойових дій на сході країни, обумовили нову хвилю трудової міграції за кордон. Тепер до традиційних мігрантів приєднались біженці і навіть середній клас, котрі прагнуть покращити своє фінансове становище в Польщі та інших країнах ближнього зарубіжжя. Однак на цій хвилі з’явилась і велика кількість шахраїв, готових скористатись сумним становищем, в якому опинились наші співвітчизники, з метою наживи. Так звані посередники беруть величезні кошти за свої послуги, не надаючи взамін ніяких гарантій.

Компанія „Upper Job” вже кілька років займається працевлаштуванням українців за кордоном. За цей час ми налагодили тісні партнерські відносини з кращими польськими роботодавцями. Ми працюємо абсолютно легально і маємо всі необхідні дозвільні документи. Звернувшись до нас, ви швидко знайдете потрібну роботу і, головне, захистите себе від різних неприємних сюрпризів.

Які документи потрібно мати щоб отримати роботу за кордоном?

Якщо у Вас є віза:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Фото актуальної робочої візи в Польщу.

3. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо візи немає:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо потрібно, наші менеджери допоможуть Вам скласти резюме.

Цікавлять ще вакансії? Відправ резюме і ми підберемо вакансію для Вас

Платимо за кожну рекомендацію особи до роботи
Коли рекомендована особа працюватиме 30 днів в Польщі

+380735162211

+380975162211

+380955162211

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Львів, пл. Святого Теодора, 10

Напишіть нам та отримайте безкоштовну консультацію
send arrow
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я
Будь-ласка, введіть Ваш номер телефону