+38 073 516 22 11+38 097 516 22 11замовити дзвінок
mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

it

Комп'ютери, IT

Ми працевлаштовуємо на посади

Системний адміністратор

Бізнес-аналітик

Веб-дизайнер

Тестувальник

Програміст

Менеджер проектів

Високі технології розвиваються небувалими темпами і стають невід’ємною частиною будь-якої сфери життєдіяльності людини. Дане твердження особливо справедливе для інформаційних технологій, котрі охоплюють всі області створення, зберігання та сприйняття інформації. І хоч поняття ІТ вельми широке, на сьогоднішній день воно зазвичай асоціюється переважно с комп’ютерними технологіями.

Хто ж такий ІТ-спеціаліст

IT-спеціалістами називають представників багатьох професій, котрі працюють в сфері інформаційних технологій. Мова йде про програмістів, розробників, адміністраторів мереж і баз, модераторів, спеціалістів по робототехніці, по інформаційній безпеці, веб-дизайнерів, операторів тощо. При цьому, з проникненням інформаційних технологій в усе нові сфери діяльності, з’являються і нові професії в ІТ-галузі. 

Яка б не була спеціалізація у ІТ-спеціаліста, майже весь свій робочий час йому доводиться проводити за комп’ютером. Більшість „айтішників” мають знати мови програмування, мови розмітки, володіти графічними редакторами. Окрім того, ІТ-спеціаліст повинен бути креативним, адже він створює і розроблює нові програми і додатки, втілює в життя нові ідеї.

Спеціалісти по інформаційним технологіям є достатньо затребуваними на ринку праці.
Без них не обходяться ні комерційні організації, ні державні установи. Однак, не зважаючи на те, що сучасні ВНЗ випускають все більшу кількість спеціалістів в даній сфері, справжні професіонали своєї справи завжди зможуть знайти відповідну роботу для себе.

Як знайти роботу у Польщі

Останнім часом все більше українських ІТ-спеціалістів звертають увагу на Польщу, як на нову і перспективну арену для розвитку своїх здібностей і  отримання гідної оплати за це. Як і у всіх західних країнах, в Польщі гостро відчувається брак вітчизняних кваліфікованих спеціалістів в сфері інформаційних технологій. Великим попитом на польському ринку праці користуються програмісти і розробники програмного забезпечення, переважно мобільних додатків. За рівнем затребуваності їм трішки поступаються дизайнери, спеціалісти по управлінню проектами, аналітики.

На жаль, знайти підходящу роботу в Польщі самостійно під силу далеко не кожному. Польський ринок праці має безліч підводних каменів, з котрими може зіткнутись українець, бажаючи підзаробити за кордоном. Уникнути неприємних сюрпризів при працевлаштуванні вам допоможе компанія „Upper Job”.

Головними принципами нашої роботи є чесність і абсолютна відкритість. Підбираючи роботу для своїх клієнтів, ми надаємо їм повну інформацію про майбутнього роботодавця, робочий графік, розмір оплати труда, умови проїзду та проживання, деталі медичного, соціального страхування та інші нюанси працевлаштування. І навіть, влаштувавшись на роботу у Польщі, наші клієнти мають змогу в будь-який момент звернутись до нас аби отримати консультаційну чи практичну допомогу.

Які документи потрібно мати щоб отримати роботу за кордоном?

Якщо у Вас є віза:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Фото актуальної робочої візи в Польщу.

3. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо візи немає:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо потрібно, наші менеджери допоможуть Вам скласти резюме.

Цікавлять ще вакансії? Відправ резюме і ми підберемо вакансію для Вас

Платимо за кожну рекомендацію особи до роботи
Коли рекомендована особа працюватиме 30 днів в Польщі

+380735162211

+380975162211

+380955162211

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Львів, пл. Святого Теодора, 10

Напишіть нам та отримайте безкоштовну консультацію
send arrow
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я
Будь-ласка, введіть Ваш номер телефону