+38 073 516 22 11+38 097 516 22 11замовити дзвінок
mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

simply

Найпростіші професії

Ми працевлаштовуємо на посади

Охоронець

Працівник складу

Різноробочий

Пакувальник

Сортувальник

Садівник

На думку спеціалістів, рівень безробіття в Україні найближчим часом буде рости. Особливим чином цьому посприяло закриття власного бізнесу великою кількістю підприємців на початку 2017 року, а також подвійне підвищення мінімальної заробітної плати, яке змусило багатьох роботодавців звільнити з роботи значну кількість малокваліфікованих працівників. В першу чергу ця тенденція зачепила сферу торгівлі та обслуговування.

Працевлаштування в Польщі

Якщо ще задовго до вищеописаних подій українці все частіше звертали увагу на можливість працевлаштування в сусідній Польщі, то зараз їх зацікавленість виросла в рази. Польські аналітики говорять про наявність в них 4 млн. робочих місць із-за від’їзду самих поляків на роботу чи навчання до країн Західної Європи. А введення безвізового режиму дозволить значно полегшити процес від’їзду за кордон наших співвітчизників.

Однак відсутність необхідності в оформленні візи ще не означає, що будь-який українець зможе безпроблемно підшукати собі роботу з гідною оплатою і комфортними умовами праці. Польща – країна з іншими, незвичними для нас традиціями, що сформувались на ринку праці. Тому пошук роботи власними силами не завжди увінчується успіхом, а звернення до неперевірених посередників часто закінчується великими грошовими витратами, які однак не приводять до бажаного результату.

Кому доручити пошук роботи в Польщі?

Компанія „Upper Job” вже на протязі кількох років надає послуги по працевлаштуванню в Польщі. Одним із основних напрямків нашої діяльності є якраз пошук вакансій для представників найпростіших професій. Це робітники, охоронці, чергові, озеленювачі. Достатньо затребувані також комірники та завідувачі складами. Великий попит спостерігається і на кондитерів, пекарів, тісторобів.

Ми працюємо відкрито та чесно і надаємо вичерпну інформацію про роботодавця, умови роботи та розмір оплати. Ми укладаємо з нашими клієнтами договір, в якому немає яких-небудь підводних каменів чи „слизьких” моментів. І навіть вже влаштувавши вас на роботу, ми завжди готові прийти на допомогу, в чому вона б не полягала – чи то консультаційній підтримці, чи то практичних діях.

Які документи потрібно мати щоб отримати роботу за кордоном?

Якщо у Вас є віза:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Фото актуальної робочої візи в Польщу.

3. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо візи немає:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо потрібно, наші менеджери допоможуть Вам скласти резюме.

Цікавлять ще вакансії? Відправ резюме і ми підберемо вакансію для Вас

Платимо за кожну рекомендацію особи до роботи
Коли рекомендована особа працюватиме 30 днів в Польщі

+380735162211

+380975162211

+380955162211

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Львів, пл. Святого Теодора, 10

Напишіть нам та отримайте безкоштовну консультацію
send arrow
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я
Будь-ласка, введіть Ваш номер телефону