+38 073 516 22 11+38 097 516 22 11замовити дзвінок
mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

prom1

Промисловість

Ми працевлаштовуємо на посади

Швея

Полірувальник

Слюсар

Токар

Тесляр

Столяр

Оббивальник меблів

Інструментальник

Шліфувальник

Фрезерувальник

Оператор станків ЧПК

Програміст станків ЧПК

Промисловість – важлива частина економіки будь-якої країни, яка відповідає за добування ресурсів, переробку сировини. Дана сфера народного господарства поділяється на безліч галузей, котрі в свою чергу також роздроблені на вузькоспеціалізовані сфери. Так, машинобудування – це велика кількість галузевих підгруп, кожна з яких відповідає за певний спектр робіт.

Кожна галузь промисловості передбачає десятки різноманітних професій, сотні спеціальностей і тисячі вакансій. Тільки в легкій промисловості одних лише апаратників буває близько семи видів, що вже говорити про машинобудування, в якому список цих різновидностей значно довший.

Професії легкої промисловості та важкої промисловості

Легка промисловість – це виробництво товарів масового вжитку. Найчастіше в таких випадках мова йде про одяг та взуття. Тут затребувані в першу чергу швачки, текстильники, закрійники, модельєри, ткачі. Щоб працювати на виробництві такого типу не потрібна вища освіта, достатньо закінчити середньо-спеціальний навчальний заклад.

На виробничих об’єктах важкої промисловості зайняті представники ще більшої кількості спеціальностей. Серед робочих професій найвідомішими є монтажники, слюсарі, зварники, токарі, фрезерувальники тощо. Якби швидко не розвивалась техніка, але керувати нею можуть тільки робітники вищезгаданих спеціальностей.

Як влаштуватись на роботу на підприємстві в Польщі

На жаль, в нашій країні промисловість на сьогоднішній день переживає не найкращі часи. Тому багато представників робочих спеціальностей змушені шукати роботу в країнах ближнього зарубіжжя, зокрема в Польщі. Пояснюється це тим, що, починаючи з 2003 року завдяки іноземним інвестиціям швидкість розвитку польської промисловості є однією з найвищих серед країн ЄС. На даний момент найбільш суттєву позицію в експорті промислових благ в Польщі складають вироби електромашинобудування та легкої промисловості.

Компанія „Upper Job” уже не один рік займається влаштуванням наших громадян на підприємствах Польщі. Ми добре знаємось на польському ринку праці і налагодили хороші партнерські відносини з багатьма польськими заводами та фабриками. Скориставшись нашим послугами, ви зможете знайти вигідну роботу з достойною оплатою і комфортними умовами праці, не боячись натрапити на шахраїв і втратити свої гроші та час.

Які документи потрібно мати щоб отримати роботу за кордоном?

Якщо у Вас є віза:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Фото актуальної робочої візи в Польщу.

3. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо візи немає:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо потрібно, наші менеджери допоможуть Вам скласти резюме.

Цікавлять ще вакансії? Відправ резюме і ми підберемо вакансію для Вас

Платимо за кожну рекомендацію особи до роботи
Коли рекомендована особа працюватиме 30 днів в Польщі

+380735162211

+380975162211

+380955162211

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Львів, пл. Святого Теодора, 10

Напишіть нам та отримайте безкоштовну консультацію
send arrow
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я
Будь-ласка, введіть Ваш номер телефону