+38 073 516 22 11+38 097 516 22 11замовити дзвінок
mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

nadomu

Роботи по дому

Ми працевлаштовуємо на посади

Няня

Домогосподарка

Покоївки

Домашній кухар

Опікун

Гувернантка

XXI століття диктує свої правила, адже ритм життя прискорився в рази і вимагає від сучасної людини небувалої активності. На домашні клопоти і виховання дітей залишається все менше сил і часу. І тут на передній план виходить домашній персонал, який допомагає господарям підтримувати лад у домі.

Види роботи по дому

Однією з найбільш затребуваних „домашніх” професій є професія няні. Побутує думка, що на таку роботу погоджуються не від хорошого життя. Мовляв няня – жінка, котра не може знайти більш пристойну роботу, і тому єдине, що їй залишається – це допомагати незнайомим людям доглядати їхніх дітей. Але, якщо ще якихось десять років тому це твердження мало право на життя, то зараз це не більше, ніж упередження. В останні роки сформувалась когорта освічених професійних нянь, послуги яких може дозволити собі далеко не кожна родина. А складна і корисна професія няні стала предметом гордості.

Ще одна популярна і суто жіноча професія – домробітниця, котра займається приготуванням їжі, прибиранням, пранням, прасуванням білизни та одягу. Також вона піклується про кімнатні рослини і домашніх тварин, а іноді може навіть наглядати за дітьми. Професійні домробітниці вважають свою роботу професією, незалежно від базової освіти. Їм подобається те, чим вони займаються, і вони постійно розвиваються і підвищують свій професійний рівень.

Зараз все більш популярною стає і професія домашнього повара. Домашній повар, як правило, має знати кілька кухонь, особливості дитячого та дієтичного харчування, роздільне харчування, мати кондитерські навики тощо. І взагалі домашній повар – це людина, яка не просто технологічно правильно готує страви, а по-справжньому любить свою роботу і намагається зробити все можливе, аби результати її праці радували родину.

Як працевлаштуватись в польську родину

В наш час домашній персонал давно вже перестав бути прерогативою багатих сімей, адже прагнення достойного життя спонукає людей майже весь свій час витрачати на роботу, і часу на домашні справи в такому випадку катастрофічно бракує. Однак далеко не всі українські родини, на жаль, мають змогу дійсно гідно оплачувати труд домашніх робітників. Тому багато нянь, домробітниць та інших представників „домашніх” професій звертають свій погляд в бік сусідньої і більш благополучної Польщі. Проте без рекомендацій вашу кандидатуру порядні польські родини навіть і розглядати не будуть.

Компанія „Upper Job” допоможе вам вирішити цю проблему. Ми готові підібрати і запропонувати вам кілька оптимальних варіантів працевлаштування, серед яких ви зможете обрати найбільш прийнятний для вас. Ми надамо вам запрошення від роботодавця і дотримаємось всіх інших юридичних формальностей, аби захистити і вберегти вас від небажаних сюрпризів в подальшому.

Які документи потрібно мати щоб отримати роботу за кордоном?

Якщо у Вас є віза:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Фото актуальної робочої візи в Польщу.

3. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо візи немає:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо потрібно, наші менеджери допоможуть Вам скласти резюме.

Цікавлять ще вакансії? Відправ резюме і ми підберемо вакансію для Вас

Платимо за кожну рекомендацію особи до роботи
Коли рекомендована особа працюватиме 30 днів в Польщі

+380735162211

+380975162211

+380955162211

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Львів, пл. Святого Теодора, 10

Напишіть нам та отримайте безкоштовну консультацію
send arrow
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я
Будь-ласка, введіть Ваш номер телефону