+38 073 516 22 11+38 097 516 22 11замовити дзвінок
mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

poslugi1

Сфера послуг та торгівлі

Ми працевлаштовуємо на посади

Адміністратор

Бармен

Кухар

Продавець

Майстер манікюру

Офіціант

Перукар

Помічник кухаря

Продавець

Піцайоло

Покоївка

Працівник фаст-фуду

З еволюцією людського співтовариства, науково-технічним прогресом, механізацією та автоматизацією фізичної праці все швидшими темпами розвивається і сфера послуг. Спектр послуг розширюється і займає все більшу частку у ВНП держави. В розвинутих країнах сфера послуг та торгівлі, в якій працює більше половини працездатного населення, дає близько 50% національного доходу, а подекуди це число сягає двох третин.

Професії в сфері послуг та торгівлі та вимоги до претендентів

Працівників сфери послуг об’єднує одна особливість. Всі вони, незалежно від конкретної професії, працюють з людьми, роблячи їх життя більш комфортним. Наприклад, покоївка в готелі кожного дня прибирає номери, аби гості могли повноцінно відпочивати чи працювати в них. Зрозуміло, що на таку роботу беруть акуратних та порядних дівчат та жінок, котрі не тільки вміють добре наводити лад, але й мають високі моральні принципи, які не дозволять їм привласнити собі чужі речі. Іншим представникам готельного штату (адміністраторам, портьє тощо) потрібно вміти спілкуватись з клієнтами, терпляче відповідати на багаточисленні питання, оперативно реагувати на всі проблемні ситуації, що можуть виникати у готельній роботі.

Окремої уваги заслуговують і професії, пов’язані з красою. Перукарі, візажисти, манікюрниці допомагають людині виглядати гарно та стильно, створюють якийсь оригінальний образ для неї. Їх клієнтами можуть бути і прості громадяни, і представники шоу-бізнесу та богеми. Часто послугами перукарів, візажистів користуються перед найбільш важливими життєвими подіями (весіллям, діловими перемовинами тощо). Тому й недивно, що в цьому випадку на перше місце виходить професійність спеціаліста. Велике значення також має його вміння легко підтримати будь-яку розмову.

Працевлаштування в Польщі

Українські громадяни в умовах економічно-політичної кризи, що спіткала нашу країну, нерідко шукають щастя в сусідній Польщі. Особливо багато бажаючих влаштуватись на роботу, пов’язану зі сферою послуг чи торгівлею. В Польщі сфера послуг дуже розвинута, і відповідних вакансій насправді дуже багато. Однак і ризик натрапити на недобросовісних роботодавців тут теж великий.

Компанія „Upper Job” за кілька років свого існування влаштувала на роботу в Польщу велику кількість наших співвітчизників. Ми маємо все необхідні установчі та дозвільні документи, що надають нам право займатись даним видом діяльності. Наші співробітники не просто підшуковують клієнтам підходящу роботу, але й намагаються знайти оптимальний варіант працевлаштування, який максимально задовольнятиме їхнім можливостям і потребам. Ми надаємо повну інформацію про вакансію та роботодавця, не приховуючи жодних деталей.

Нас дуже тішить той факт, що часто нашими послугами користуються друзі та знайомі тих людей, котрим ми вже допомогли свого часу знайти роботу, адже це – найвагоміший доказ результативності та прозорості нашої роботи.

Які документи потрібно мати щоб отримати роботу за кордоном?

Якщо у Вас є віза:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Фото актуальної робочої візи в Польщу.

3. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо візи немає:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо потрібно, наші менеджери допоможуть Вам скласти резюме.

Цікавлять ще вакансії? Відправ резюме і ми підберемо вакансію для Вас

Платимо за кожну рекомендацію особи до роботи
Коли рекомендована особа працюватиме 30 днів в Польщі

+380735162211

+380975162211

+380955162211

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Львів, пл. Святого Теодора, 10

Напишіть нам та отримайте безкоштовну консультацію
send arrow
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я
Будь-ласка, введіть Ваш номер телефону