+38 073 516 22 11+38 097 516 22 11замовити дзвінок
mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

avto

Транспорт та автосервіс

Ми працевлаштовуємо на посади

Водій/p>

Автомеханік

Далекобійник

Логіст

Автослюсар

Оператор навантажувача

Автомаляр

Кранівник

Асфальтоукладальник

Значення транспорту в сучасному світі важко переоцінити. Професії, пов’язані з цією сферою як з боку експлуатації транспортних засобів, так і з боку їх сервісу, однаково привабливі. Забезпечення наземних, підземних, водних і повітряних маршрутів – серйозна та надзвичайно відповідальна справа, справитись з якою далеко не кожному до снаги.

Транспортні професії: види та вимоги

Всі сучасні транспортні професії стосуються або доставки вантажів, або перевезення пасажирів. Дана сфера дуже широка і, як вже згадувалось вище, включає в себе спеціалістів, котрі керують транспортними засобами або обслуговують їх. Сюди ж відносяться і спеціалісти, які займаються логістикою або, іншими словами, вибирають оптимальні шляхи пересування. Найбільш затребувані транспортні професії – водій, експедитор, диспетчер, кондуктор, механік, автослюсар тощо.

Людина, котра обирає професію, пов’язану з транспортом, повинна розбиратись в техніці, мати відповідні технічні знання та практичні навики. Для роботи з сучасними транспортними засобами потрібна також психологічна стійкість, швидка реакція, уважність, сконцентрованість. Обирають такі професії переважно ті люди, які люблять швидкість, рух, активність. Робота доволі специфічна і підходить далеко не кожному, але при цьому всьому вона дуже цікава і пізнавальна.

Працевлаштування в Польщі

В зв’язку в високим рівнем безробіття і нестабільною економічною ситуацією в нашій країні все більше українських водіїв та спеціалістів автосервісу шукають роботу в Польщі. Проте зробити це самому достатньо складно, тим більше якщо займатись пошуками приходиться, перебуваючи в іншій країні. Незнання мови або недосконале володіння нею, нерозуміння специфіки працевлаштування в чужій країні, інший менталітет. Це далеко не повний список проблем, з котрими може зіткнутись українець, намагаючись працевлаштуватись в Польщі. Не дивно, що в нашій країні діє величезна кількість посередників, котрі пропонують свої послуги по пошуку роботи за кордоном. Однак далеко не всім їм можна довіряти в повній мірі.

Звернувшись в компанію „Upper Job”, ви повністю захистите себе від неприємних раптовостей і зможете знайти дійсно вигідну роботу з достойною оплатою. Всі юридичні формальності ми беремо на себе, вам залишається тільки вибрати один із запропонованих нами варіантів вакансій.

Які документи потрібно мати щоб отримати роботу за кордоном?

Якщо у Вас є віза:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Фото актуальної робочої візи в Польщу.

3. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо візи немає:

1. Фото першої сторінки закордонного паспорту в хорошій якості.

2. Резюме* з даними про освіту та досвід роботи.

Якщо потрібно, наші менеджери допоможуть Вам скласти резюме.

Цікавлять ще вакансії? Відправ резюме і ми підберемо вакансію для Вас

Платимо за кожну рекомендацію особи до роботи
Коли рекомендована особа працюватиме 30 днів в Польщі

+380735162211

+380975162211

+380955162211

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Львів, пл. Святого Теодора, 10

Напишіть нам та отримайте безкоштовну консультацію
send arrow
Будь-ласка, введіть Ваше ім'я
Будь-ласка, введіть Ваш номер телефону